fotobudka wesele

Nietypowa atrakcja

Robienie zdjęć na weselu stało się bardzo modne. Zatrudnia się profesjonalistę, który na pewno dobrze będzie podchodził do wykonywania swojej pracy. Niestety taka osoba będzie brała za to spore pienią czytaj więcej »

KLOCKI hamulcowe

Samodzielna wymiana klocków hamulcowych - czy jest możliwa?

Samodzielna wymiana klocków hamulcowych nie jest trudna, ale błędy, które można popełnić, decydując się na taką pracę, spowodować mogą, że narazimy się na spore niebezpieczeństwo. Czy warto zdecydowa czytaj więcej »

atrakcje weselne

Jakie atrakcje weselne wybrać?

Osoby, które planują ślub i wesele zapewne zastanawiają się nad tym, co zrobić żeby ta chwila była jeszcze ciekawsza i fajniejsza. Tak naprawdę ten czas tak szybko zleci, że nawet nie zauważymy, kiedy czytaj więcej »

pozycjonowanie katowice

Strona, która zarabia

Strona internetowa może zarabiać pieniądze. Wystarczy, że przyciągnie zainteresowanie wielu klientów. Wówczas zyska takie zainteresowanie i sprawi dużą przyjemność. Klienci doceniają jakość takiej st czytaj więcej »

fartuchy foliowe

Jaki fartuch foliowy najlepiej wybrać?

W wielu branżach należy przykładać dużą uwagę do sposobu zabezpieczenia przed zanieczyszczeniami z różnych źródeł. Tam, gdzie pracują ludzie, a nie dysponują odzieżą pracowniczą lub chcą ją chronić p czytaj więcej »

SZKOLENIe Z Ochrony środowiska

Szkolenie z ochrony środowiska

Każde profesjonalne szkolenie z zakresu ochrony środowiska odbywa się regularnie, jest kompleksowe i ma na celu przekazanie wszystkich istotnych informacji z zakresu prawa - przedstawienie aktów praw czytaj więcej »

tAśMA pakowa Z nadrukiem

Nadruk na taśmie

Dzisiaj można zamawiać dowolne taśmy z nadrukiem, jaki nas interesuje. To dobrze, że można wybierać to, co tylko jest nam potrzebne. Każda forma reklamy jest potrzebna, a jest taką formą, która nie czytaj więcej »

wycena środków trwałycH

Innowacyjny przedsiębiorca

Od przedsiębiorców będziemy oczywiście obecnie oczekiwać tego, że będą działać na korzyść naszego budżetu Narodowego. Teraz można zauważyć rzeczywiście funkcjonujących bardzo racjonalnie wielu doświa czytaj więcej »

Adwokat krosno

Darmowe porady

Jeśli będziemy mieli szczęście to można liczyć nawet na całkowicie darmowe porady prawne. Jest jeden dzień w roku, kiedy udziela porad prawnych za darmo. Trzeba tylko pilnować tego dnia i jeszcze u czytaj więcej »

Garaże blaszane Lubuskie

Garaże blaszane w Lubuskim

Pasjonują Cię garaże? Zastanawiasz się, który z garaży można określić zdecydowanie najlepszą decyzją? Jestem ciekawy czy podchodzimy do sprawy w dokładnie taki sam sposób. Moim zdaniem najlepszym wyb czytaj więcej »

 

Jaki fartuch foliowy najlepiej wybrać?

W wielu branżach należy przykładać dużą uwagę do sposobu zabezpieczenia przed zanieczyszczeniami z różnych źródeł. Tam, gdzie pracują ludzie, a nie dysponują odzieżą pracowniczą lub chcą ją chronić przed zabrudzeniem, dobrze sprawdzają się odpowiednio dobrane fartuchy foliowe. To produkty jednorazowe ochronne, wykonane z folii o odpowiedniej strukturze i grubości, które w skuteczny sposób chronią przed wieloma rodzajami zanieczyszczeń czy płynów. Jednocześnie foliowe fartuchy uniemożliwiają dostanie się fragmentów odzieży do produkowanych towarów czy żywności, albo też ich bezpośredniego kontaktu z obsługiwanym klientem.

Jaki fartuch foliowy najlepiej wybrać?

Wybór fartucha jednorazowego zależny jest od zastosowania. Generalnie najpopularniejsze fartuchy foliowe są przezroczyste albo w odcieniu mlecznej bieli. Dostępne są jednak również jednorazowe fartuchy przezroczyste o konkretnym zabarwieniu, zwykle niebieskie, zielone, czerwone czy żółte. Rozmiary fartuchów są zwykle uniwersalne, gdyż większość z modeli można w pewnym stopniu regulować dzięki dłuższym wiązaniom. Najpopularniejsze modele to:

  • fartuchy foliowe wkładane przez głowę, wiązane w pasie krótkie do 125 cm całkowitej długości,
  • długie fartuchy foliowe wkładane przez głowę lub wiązane na szyi powyżej 125 cm długości,
  • przednie fartuchy foliowe z rękawami.
  • Poszczególne modele mogą różnić się między sobą również sposobem pakowania. Pakowane pojedynczo dobre są do jednorazowego, okazjonalnego użytku lub gdy wymagany jest najwyższy stopień higieny. Dostępne są również fartuchy ochronne w zbiorczych opakowaniach w różnej ilości, zwykle od 15 do nawet 150 sztuk. Ciekawym podejściem jest również fartuch foliowy w rolce, zrolowany w sposób podobny jak worki na śmieci.

    Profesjonalizm i higiena w kontaktach z klientem - jednorazowe fartuchy foliowe

    W wielu miejscach, gdzie fartuchy foliowe są używane, bardzo istotny jest optymalny poziom higieny. Salony kosmetyczne, gabinety podologiczne, fryzjerzy czy SPA bardzo często wykonują zabiegi z wykorzystaniem różnorodnych kosmetyków czy substancji, które mogą brudzić. Nieprofesjonalne jest wykonywanie zabiegu w już wcześniej brudnym uniformie, zaś praktycznie żadne z miejsc nie jest w stanie pozwolić sobie na zmianę odzieży z tkaniny po każdym kliencie czy pacjencie. Jednorazowe fartuchy foliowe mogą w estetyczny sposób poprawić poziom higieny. Klient, widząc, że obsługująca go osoba ma na sobie świeży, czysty jednorazowy fartuch foliowy, podświadomie lepiej ocenia poziom wykonywanych zabiegów. Podobnie sytuacja wygląda w firmach produkcyjnych, gdzie dopasowane do warunków fartuchy ochronne ułatwiają zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeżeli pracownik ma kontakt z linią produkcyjną żywności, również stosowane fartuchy foliowe ochronne powinny mieć odpowiednie atesty dopuszczające produkt do kontaktu z żywnością. Nawet w warunkach domowych dostępne są korzyści stosowania fartuchów foliowych ochronnych. Wiele prac typowo brudnych można wykonać w fartuchu, a potem w bezpieczny sposób go zutylizować, bez konieczności prania odzieży.